...

Kotipelit

SU

18.08.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P10 Harraste (2009)

2 - 1

Käpylä TN1 B

KaPy/sinivalkoinen
KaPy/sinivalkoinen

SU

18.08.
FC Kontu/Vihreä
FC Kontu/Vihreä

P8 Harraste (2011)

0 - 7

Käpylä N3 b

KäPa/Tottenham A
KäPa/Tottenham A

SU

18.08.
FC Kontu/Valkoinen
FC Kontu/Valkoinen

P7 Haaste (2012)

0 - 5

Käpylä N2 b

FC Honka/Kotkat B
FC Honka/Kotkat B

SU

18.08.
FC Kontu/Sininen
FC Kontu/Sininen

P8 Kilpa (2011)

4 - 3

Käpylä N1 f

Gnistan/Sinikeltainen
Gnistan/Sinikeltainen

SU

18.08.
FC Kontu/Vihreä
FC Kontu/Vihreä

P8 Harraste (2011)

3 - 2

Käpylä N3 d

HPS/Sininen
HPS/Sininen

SU

18.08.
FC Kontu/Sininen
FC Kontu/Sininen

P7 Kilpa (2012)

4 - 0

Käpylä N3 c

Käpa/ManU
Käpa/ManU

SU

18.08.
FC Kontu/Siniset
FC Kontu/Siniset

P9 Kilpa (2010)

0 - 1

Käpylä N2 c

FC Honka/Haukat Musta P11
FC Honka/Haukat Musta P11

SU

18.08.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P10 Harraste (2009)

10 - 0

Käpylä TN1 B

LPS Vihreä
LPS Vihreä

SU

18.08.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P17 Kakkonen

1 - 3

Kontula N

KoiPS
KoiPS

SU

18.08.
FC Kontu/Valkoinen
FC Kontu/Valkoinen

P8 Haaste (2011)

1 - 4

Käpylä N3 c

TiPS/5
TiPS/5

SU

18.08.
FC Kontu/Sininen
FC Kontu/Sininen

P7 Kilpa (2012)

1 - 0

Käpylä N3 c

Käpa/Barca
Käpa/Barca

SU

18.08.
FC Kontu/Vihreät
FC Kontu/Vihreät

P9 Harraste (2010)

1 - 7

Käpylä N2 c

TuPS/Vihreä
TuPS/Vihreä

SU

18.08.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P10 Eliitti (2009)

0 - 5

Tali N3 A

Fc Viikingit punainen
Fc Viikingit punainen

SU

18.08.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P10 Eliitti (2009)

0 - 2

Tali N3 B

FC Honka Musta
FC Honka Musta

MA

19.08.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

T9

17:30

Jakomäki nap 2 TN 1

HPS
HPS

MA

19.08.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

T9

18:10

Jakomäki nap 2 TN 1

PPJ/Valkoinen
PPJ/Valkoinen

MA

19.08.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

T9

0 - 7

Jakomäki nap 2 TN 2

HIFK
HIFK

MA

19.08.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

T11

7 - 5

Jakomäki nap TN

MPS/Keltainen
MPS/Keltainen

MA

19.08.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

T11

0 - 5

Myllypuro nap N

HJK/City val
HJK/City val

MA

19.08.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

T9

18:45

Jakomäki nap 2 TN 1

Gnistan/keltainen
Gnistan/keltainen

MA

19.08.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

T9

0 - 7

Jakomäki nap 2 TN 1

HIFK
HIFK

MA

19.08.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

T9

0 - 7

Jakomäki nap 2 TN 2

PPJ/Valkoinen
PPJ/Valkoinen

MA

19.08.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P12 Nelonen

3 - 3

Myllypuro nap N

Gnistan/sininen
Gnistan/sininen

TI

20.08.
FC Kontu/Vepa
FC Kontu/Vepa

Miehet Kutonen

18:00

Kontula TN

FC Viikingit/Mordor
FC Viikingit/Mordor

TI

20.08.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P11

18:40

Kivikko nap TN

MPS/valkoinen
MPS/valkoinen

TI

20.08.
FC Kontu/East Utd YJ
FC Kontu/East Utd YJ

T18 Kakkonen

19:30

Laajasalo N

FC Espoo/valkoinen
FC Espoo/valkoinen

TI

20.08.
FC Kontu/JPH sininen
FC Kontu/JPH sininen

Naiset 7v7 Ykkönen

21:05

Kartano nap 2 TN

Idän Uhka
Idän Uhka

KE

21.08.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P8

17:30

Kivikko nap TN 1

PPJ/Eira Keltainen
PPJ/Eira Keltainen

KE

21.08.
FC Kontu/B
FC Kontu/B

Naiset Nelonen

18:00

Kontula N

Valtti/2
Valtti/2

KE

21.08.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P8

18:15

Kivikko nap TN 1

PPJ/Laru Sininen
PPJ/Laru Sininen

KE

21.08.
FC Kontu
FC Kontu

T10

19:15

Myllypuro nap N

Kulps
Kulps

KE

21.08.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P15 Nelonen

19:30

Kontula TN

HAlku
HAlku

KE

21.08.
FC Kontu/2
FC Kontu/2

Naiset Vitonen

19:30

Kontula N

HooGee/Tornadonnat
HooGee/Tornadonnat

TO

22.08.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P10

18:00

Kartano nap 2 TN

HJK/Kantsu sin
HJK/Kantsu sin

TO

22.08.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P10

19:10

Kartano nap 2 TN

PPJ/Laru sin
PPJ/Laru sin

TO

22.08.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P12 Kolmonen

19:15

Kartano 2 TN 1

FC Reipas/Musta
FC Reipas/Musta

TO

22.08.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P10

19:15

Myllypuro nap N

Gnistan/valkoinen 1
Gnistan/valkoinen 1

TO

22.08.
FC Kontu/HarMi
FC Kontu/HarMi

7v7 Kolmonen

20:30

Kartano nap 1 TN

FC Warhoofd
FC Warhoofd

PE

23.08.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P11

17:30

Kartano nap 2 TN

MPS/punainen
MPS/punainen

PE

23.08.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P13 Vitonen 8v8

18:00

Kartano 2 TN 2

HJK/Kantsu val
HJK/Kantsu val

PE

23.08.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P9

18:00

Kurkimäki TN 4

HJK/Malmi val
HJK/Malmi val

PE

23.08.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P9

18:10

Kivikko nap TN 1

Gnistan/sinikeltainen
Gnistan/sinikeltainen

PE

23.08.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P9

18:40

Kurkimäki TN 1

FC POHU/sininen
FC POHU/sininen

PE

23.08.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P9

19:15

Kurkimäki TN 4

PK-35/musta
PK-35/musta

PE

23.08.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P9

19:20

Kivikko nap TN 1

Gnistan/valkoinen
Gnistan/valkoinen

PE

23.08.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P9

19:50

Kurkimäki TN 1

Gnistan/keltainen 2
Gnistan/keltainen 2

LA

24.08.
FC Kontu/East Utd YJ
FC Kontu/East Utd YJ

T18 Kakkonen

12:00

Laajasalo TN

PuiU/MPS YJ
PuiU/MPS YJ

LA

24.08.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P15 Kakkonen

13:00

Kontula N

EPS/Valkoinen
EPS/Valkoinen

SU

25.08.
FC Kontu/ East United T0506
FC Kontu/ East United T0506

T05 sunnuntai

09:00

Keski-Espoo 2 TN

HJK/City
HJK/City

SU

25.08.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P17 Kakkonen

15:00

Kontula N

EPS/2
EPS/2

MA

26.08.
FC Kontu/JPH valkoinen
FC Kontu/JPH valkoinen

Naiset 7v7 Kolmonen

20:00

Vesala nap TN

FC Lahjattomat
FC Lahjattomat

KE

28.08.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P15 Nelonen

19:15

Kontula N

HJK/West kel
HJK/West kel

TO

29.08.
FC Kontu/East Utd YJ2
FC Kontu/East Utd YJ2

T14 Kolmonen

18:00

Latokartano TN

I-HK/Valkoinen
I-HK/Valkoinen

PE

30.08.
FC Kontu
FC Kontu

T10

17:30

Tapuli nap 1 N

PK-35/punainen
PK-35/punainen

PE

30.08.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P13 Kolmonen 8v8

18:00

Kartano 2 TN 2

I-HK/ Valkoinen
I-HK/ Valkoinen

PE

30.08.
FC Kontu
FC Kontu

Miehet Kolmonen

18:30

Kontula N

RiPS
RiPS

PE

30.08.
FC Kontu/TDJ
FC Kontu/TDJ

Miehet Seiska

19:30

Kontula TN

FC Lähiö
FC Lähiö

LA

31.08.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P13 Kakkonen 8v8

13:00

Kontula TN 2

VJS/2
VJS/2

LA

31.08.
FC Kontu/East Utd YJ
FC Kontu/East Utd YJ

T15 Ykkönen

13:00

Kontula N

FC Honka/Musta
FC Honka/Musta

LA

31.08.
FC Kontu
FC Kontu

T18 Nelonen

15:00

Kontula N

FC Espoo/United 2
FC Espoo/United 2

SU

01.09.
FC Kontu
FC Kontu

P14 Nelonen

15:00

Kontula N

TiPS/Vihreä 1
TiPS/Vihreä 1

MA

02.09.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

T9

17:30

Jakomäki nap 2 TN 1

EPS/Punainen
EPS/Punainen

MA

02.09.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P10

18:00

Kontula TN 2

FC POHU/valkoinen
FC POHU/valkoinen

MA

02.09.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P10

18:00

Kontula TN 1

HJK/T09
HJK/T09

MA

02.09.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

T9

18:10

Jakomäki nap 2 TN 1

HJK/Arabia val
HJK/Arabia val

MA

02.09.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

T9

18:10

Jakomäki nap 2 TN 2

Valtti
Valtti

MA

02.09.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

T9

18:45

Jakomäki nap 2 TN 1

PPJ/Sininen
PPJ/Sininen

MA

02.09.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P12 Kolmonen

19:15

Kartano nap 2 TN

HJK/East sin
HJK/East sin

MA

02.09.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

T9

19:20

Jakomäki nap 2 TN 1

Valtti
Valtti

MA

02.09.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

T9

19:20

Jakomäki nap 2 TN 2

HJK/Arabia val
HJK/Arabia val

TI

03.09.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P11

17:30

Jakomäki nap TN

HPS/valkoinen
HPS/valkoinen

TI

03.09.
FC Kontu/Vepa
FC Kontu/Vepa

Miehet Kutonen

18:00

Kontula TN

FC Fortuna/Itä
FC Fortuna/Itä

TI

03.09.
FC Kontu
FC Kontu

T18 Nelonen

18:30

Laajasalo N

PuiU/MPS YJ2
PuiU/MPS YJ2

TI

03.09.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P10

19:40

Jakomäki nap TN

Gnistan/keltainen
Gnistan/keltainen

TI

03.09.
FC Kontu/KoVa
FC Kontu/KoVa

7v7 Kolmonen

21:00

Koskelantie nap TN

FC WP
FC WP

KE

04.09.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P8

17:30

Kivikko nap TN 1

MPS/Musta
MPS/Musta

KE

04.09.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P8

18:45

Kivikko nap TN 1

HJK/Malmi sin
HJK/Malmi sin

TO

05.09.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

T11

17:45

Tapuli nap 1 N

PPV/Leijonat
PPV/Leijonat

TO

05.09.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

T11

19:00

Tapuli nap 1 N

MPS/Musta
MPS/Musta

TO

05.09.
FC Kontu/JPH sininen
FC Kontu/JPH sininen

Naiset 7v7 Ykkönen

20:30

Kartano nap 2 TN

FC Puumat
FC Puumat

PE

06.09.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P11

17:45

Siltamäki nap 1 N

MPS/musta
MPS/musta

PE

06.09.
FC Kontu
FC Kontu

T10

17:45

Siltamäki nap 2 N

Gnistan
Gnistan

PE

06.09.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P9

18:40

Kurkimäki TN 1

HJK/Munkka sinival
HJK/Munkka sinival

PE

06.09.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P9

18:40

Kurkimäki TN 4

HerTo/Musta
HerTo/Musta

PE

06.09.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P9

19:50

Kurkimäki TN 1

HJK/Munkka val
HJK/Munkka val

PE

06.09.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P9

19:50

Kurkimäki TN 4

HJK/East val
HJK/East val

LA

07.09.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P10, taso 2, Mäntsälä

09:30

Mäntsälä nurmi 8 A

HJS/valkosininen
HJS/valkosininen

LA

07.09.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P15 Kakkonen

12:00

Kontula N

PPJ/2
PPJ/2

LA

07.09.
FC Kontu/East Utd YJ
FC Kontu/East Utd YJ

T18 Kakkonen

13:00

Kontula TN

EPS/Valkoinen
EPS/Valkoinen

LA

07.09.
FC Kontu/East Utd YJ
FC Kontu/East Utd YJ

T15 Ykkönen

15:00

Kontula TN

FCFJ
FCFJ

SU

08.09.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P10, taso 2, Mäntsälä

09:30

Mäntsälä TN 8 B

KaPy/valkoinen
KaPy/valkoinen

SU

08.09.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P10, taso 2, Mäntsälä

12:00

Mäntsälä TN 8 B

RiPS/Valkoinen
RiPS/Valkoinen

SU

08.09.
FC Kontu/East Utd YJ
FC Kontu/East Utd YJ

T14 Ykkönen

12:30

Laajasalo TN

PKKU/2
PKKU/2

SU

08.09.
FC Kontu
FC Kontu

P14 Nelonen

13:00

Kontula N

FC Viikingit/valkoinen
FC Viikingit/valkoinen

SU

08.09.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P17 Kakkonen

16:00

Kontula N

FC Espoo/2
FC Espoo/2

MA

09.09.
FC Kontu/TDJ
FC Kontu/TDJ

Miehet Seiska

20:50

Kontula TN

FC POHU/Swigu
FC POHU/Swigu

TI

10.09.
FC Kontu
FC Kontu

P20 Kakkonen

18:00

Kontula TN

JoKi
JoKi

TI

10.09.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P13 Kolmonen 8v8

19:15

Kartano 2 TN 1

HPS
HPS

TI

10.09.
FC Kontu/IdänHelmet
FC Kontu/IdänHelmet

Naiset 7v7 Kakkonen

19:30

Kartano nap 2 TN

FC Enkelit
FC Enkelit

TO

12.09.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P12 Nelonen

18:45

Kivikko nap TN

HJK/Töölö val
HJK/Töölö val

PE

13.09.
FC Kontu
FC Kontu

T10

17:30

Kartano nap 2 TN

MPS/Valkoinen
MPS/Valkoinen

LA

14.09.
FC Kontu/B
FC Kontu/B

Naiset Nelonen

13:00

Kontula TN

KoiPS
KoiPS

LA

14.09.
FC Kontu
FC Kontu

Miehet Kolmonen

14:00

Kontula N

FC Viikingit/2
FC Viikingit/2

MA

16.09.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

T9

17:40

Jakomäki nap 2 TN 1

HJK/East
HJK/East

MA

16.09.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

T9

18:10

Pirkkola nap TN 1

MPS/keltainen
MPS/keltainen

MA

16.09.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

T9

18:10

Pirkkola nap TN 2

MPS/musta
MPS/musta

MA

16.09.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

T9

19:20

Pirkkola nap TN 1

MPS/musta
MPS/musta

MA

16.09.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

T9

19:20

Pirkkola nap TN 2

MPS/keltainen
MPS/keltainen

MA

16.09.
FC Kontu/TDJ
FC Kontu/TDJ

Miehet Seiska

19:45

Kontula TN

Tavastia/AC Tuska United
Tavastia/AC Tuska United

TI

17.09.
FC Kontu/KoVa
FC Kontu/KoVa

7v7 Kolmonen

19:15

Pitäjänmäki TN 1

FC JÄÄS
FC JÄÄS

KE

18.09.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P8

18:10

Pirkkola nap TN 1

FC POHU
FC POHU

KE

18.09.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P8

19:20

Pirkkola nap TN 1

Gnistan/sinikelt
Gnistan/sinikelt

PE

20.09.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P9

17:30

Kivikko nap TN 2

Ponnistus/punainen
Ponnistus/punainen

PE

20.09.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P9

18:40

Kurkimäki TN 1

HJK/Kantsu val
HJK/Kantsu val

PE

20.09.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P9

18:40

Kurkimäki TN 3

Valtti/FF
Valtti/FF

PE

20.09.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P9

18:45

Kivikko nap TN 2

KäPa/AC
KäPa/AC

PE

20.09.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P9

19:50

Kurkimäki TN 1

HJK/Töölö val
HJK/Töölö val

PE

20.09.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P9

19:50

Kurkimäki TN 3

HerTo/Vihreä
HerTo/Vihreä

LA

21.09.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P10

10:35

Kontula TN 1

LPS/vihreä
LPS/vihreä

LA

21.09.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

T11

11:00

Kontula nap N

Valtti/AZ
Valtti/AZ

LA

21.09.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P13 Kakkonen 8v8

12:05

Kontula TN 2

FC Kirkkonummi
FC Kirkkonummi

LA

21.09.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

T11

12:15

Kontula nap N

Valtti/AC
Valtti/AC

LA

21.09.
FC Kontu
FC Kontu

P20 Kakkonen

13:30

Kontula TN

TiPS
TiPS

LA

21.09.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P10

13:30

Kontula nap N

Gnistan/10
Gnistan/10

LA

21.09.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P12 Kolmonen

14:45

Kontula nap N

PPS/Punainen
PPS/Punainen

LA

21.09.
FC Kontu/B
FC Kontu/B

Naiset Nelonen

15:00

Kontula N

IIF Fotboll
IIF Fotboll

LA

21.09.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P15 Kakkonen

15:25

Kontula TN

PK-35
PK-35

LA

21.09.
FC Kontu
FC Kontu

P14 Nelonen

16:45

Kontula TN

FCFJ/Sininen 1
FCFJ/Sininen 1

LA

21.09.
FC Kontu/East Utd YJ
FC Kontu/East Utd YJ

T14 Ykkönen

17:00

Kontula N

NJS
NJS

SU

22.09.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P10

10:30

Kontula nap N

HJK/Malmi val
HJK/Malmi val

SU

22.09.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P11

11:45

Kontula nap N

PPV
PPV

SU

22.09.
FC Kontu/East Utd YJ
FC Kontu/East Utd YJ

T18 Kakkonen

12:00

Kontula N

FC WILD
FC WILD

SU

22.09.
FC Kontu
FC Kontu

T18 Nelonen

13:30

Kontula TN

VJS
VJS

SU

22.09.
FC Kontu/2
FC Kontu/2

Naiset Vitonen

13:45

Kontula N

MPS/Akatemia II
MPS/Akatemia II

SU

22.09.
FC Kontu/East Utd YJ2
FC Kontu/East Utd YJ2

T14 Kolmonen

15:15

Kontula TN

FC Peltirumpu
FC Peltirumpu

SU

22.09.
FC Kontu/Vepa
FC Kontu/Vepa

Miehet Kutonen

16:45

Kontula TN

FC Kuitu
FC Kuitu

MA

23.09.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P10

18:00

Kartano nap 1 TN

PPJ/JätkäHietsu Pun
PPJ/JätkäHietsu Pun

MA

23.09.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P12 Nelonen

19:15

Kartano nap 2 TN

GrIFK/Red
GrIFK/Red

TI

24.09.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P9

17:30

Kivikko nap TN 2

MPS/Valkoinen
MPS/Valkoinen

TI

24.09.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P9

18:45

Kivikko nap TN 2

MPS/Sininen
MPS/Sininen

KE

25.09.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P15 Nelonen

18:00

Kontula TN

FC Viikingit/valkoinen
FC Viikingit/valkoinen

TO

26.09.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P12 Kolmonen

19:10

Kartano nap 1 TN

PuiU/Kouta
PuiU/Kouta

PE

27.09.
FC Kontu
FC Kontu

T10

17:30

Kartano nap 2 TN

HJK/City val
HJK/City val

PE

27.09.
FC Kontu
FC Kontu

Miehet Kolmonen

19:15

Kontula TN

PKKU
PKKU

LA

28.09.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P13 Kakkonen 8v8

12:00

Kartano 2 TN 1

EPS/Akatemia
EPS/Akatemia

LA

28.09.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P15 Kakkonen

13:00

Kontula TN

HJK/East val
HJK/East val

LA

28.09.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P10

15:00

Kontula TN 1

PiTa/musta
PiTa/musta

SU

29.09.
FC Kontu/East Utd YJ
FC Kontu/East Utd YJ

T14 Ykkönen

12:00

Kontula TN

FC Honka
FC Honka

SU

29.09.
FC Kontu/East Utd YJ2
FC Kontu/East Utd YJ2

T14 Kolmonen

13:00

Laajasalo TN

EBK/Sininen
EBK/Sininen

SU

29.09.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P17 Kakkonen

14:00

Kontula TN

HIFK
HIFK

MA

30.09.
FC Kontu/B
FC Kontu/B

Naiset Nelonen

20:30

Kontula TN

Team Vanpa
Team Vanpa

TI

01.10.
FC Kontu
FC Kontu

T18 Nelonen

19:30

Myllypuro TN

FC Reipas
FC Reipas

KE

02.10.
FC Kontu/Vepa
FC Kontu/Vepa

Miehet Kutonen

19:30

Kontula TN

Ruisku/Juniors
Ruisku/Juniors

KE

02.10.
FC Kontu/2
FC Kontu/2

Naiset Vitonen

20:50

Kontula TN

I-HK/PP
I-HK/PP

TO

03.10.
FC Kontu
FC Kontu

P14 Nelonen

18:00

Pallomylly TN

VJS/Valkomusta
VJS/Valkomusta

TO

03.10.
FC Kontu/East Utd YJ
FC Kontu/East Utd YJ

T15 Ykkönen

18:00

Kartano 2 TN 2

TiPS/Valtti YJ
TiPS/Valtti YJ

PE

04.10.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P13 Kolmonen 8v8

17:30

Kartano 2 TN 1

LPS/musta
LPS/musta

SU

06.10.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P17 Kakkonen

14:00

Kontula TN

FC WILD
FC WILD

TI

08.10.
FC Kontu/TDJ
FC Kontu/TDJ

Miehet Seiska

18:00

Kartano 2 TN (vanha)

KOPSE/CRPS FC
KOPSE/CRPS FC

TI

08.10.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P12 Kolmonen

18:00

Kontula TN 1

FC POHU/Sininen
FC POHU/Sininen

TI

08.10.
FC Kontu/2
FC Kontu/2

Naiset Vitonen

19:30

Kontula TN

LoPa/FC Vohvelit
LoPa/FC Vohvelit

KE

09.10.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P15 Nelonen

19:30

Kontula TN

KOPSE/2
KOPSE/2

LA

12.10.
FC Kontu/East Utd YJ
FC Kontu/East Utd YJ

T18 Kakkonen

13:00

Kontula TN

NuPS
NuPS