...

Kotipelit

TI

23.04.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P11

18:40

Kivikko nap TN

PuiU/sininen
PuiU/sininen

TI

23.04.
FC Kontu/Vihreä
FC Kontu/Vihreä

T11

19:10

Myllypuro TN 2

HPS/valkoinen
HPS/valkoinen

TI

23.04.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P13 Kolmonen 8v8

19:15

Kartano TN 2

KoiPS
KoiPS

KE

24.04.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P10

19:10

Kontula TN 1

HJK/Kantsu val
HJK/Kantsu val

TO

25.04.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

T9

17:30

Vesala nap TN 2

PPJ/Sininen
PPJ/Sininen

TO

25.04.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

T9

18:10

Vesala nap TN 1

HJK/East
HJK/East

TO

25.04.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

T9

18:45

Vesala nap TN 2

HJK/Töölö sin
HJK/Töölö sin

TO

25.04.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

T9

19:20

Vesala nap TN 1

Valtti
Valtti

PE

26.04.
FC Kontu/TDJ
FC Kontu/TDJ

Miehet Seiska

18:00

Kontula TN

Tavastia/AC Tuska United
Tavastia/AC Tuska United

PE

26.04.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P9

18:00

Kurkimäki TN 1

PPJ/Eira Oranssi
PPJ/Eira Oranssi

PE

26.04.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P9

18:40

Kurkimäki TN 2

Ponnistus/punainen
Ponnistus/punainen

PE

26.04.
FC Kontu/HarMi
FC Kontu/HarMi

7v7 Kolmonen

18:45

Pallomylly TN 1

FC Peppan
FC Peppan

PE

26.04.
FC Kontu
FC Kontu

Miehet Kolmonen

19:15

Kontula TN

JoKi
JoKi

PE

26.04.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P9

19:15

Kurkimäki TN 1

PPJ/Laru Valkoiset
PPJ/Laru Valkoiset

PE

26.04.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P10

19:50

Vesala nap TN

Valtti/FC
Valtti/FC

PE

26.04.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P9

19:50

Kurkimäki TN 2

PPJ/Laru Sininen
PPJ/Laru Sininen

LA

27.04.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P12 Kakkonen karsinta

13:00

Kontula TN 1

Valtti/IHU musta
Valtti/IHU musta

LA

27.04.
FC Kontu/East Utd YJ
FC Kontu/East Utd YJ

T18 Kakkonen

14:00

Kurkimäki TN

FC WILD
FC WILD

LA

27.04.
FC Kontu/East Utd YJ
FC Kontu/East Utd YJ

T15 Ykkönen

16:00

Kurkimäki TN

PU-62
PU-62

SU

28.04.
FC Kontu
FC Kontu

P14 Vitonen

15:00

Kontula TN

AskU
AskU

SU

28.04.
FC Kontu/2
FC Kontu/2

Naiset Vitonen

16:45

Kontula TN

MPS/Akatemia II
MPS/Akatemia II

MA

29.04.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P12 Nelonen

18:00

Kontula TN 2

KäPa/City 08
KäPa/City 08

MA

29.04.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P13 Kolmonen 8v8

18:00

Kontula TN 1

TiPS/Akatemia 2
TiPS/Akatemia 2

MA

29.04.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

T11

19:10

Kontula TN 2

Valtti/AC
Valtti/AC

TO

02.05.
FC Kontu/East Utd YJ
FC Kontu/East Utd YJ

T14 Kakkonen

18:00

Latokartano TN

I-HK/Sin
I-HK/Sin

TO

02.05.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

T11

19:15

Kartano nap 2 TN

PPJ/sininen
PPJ/sininen

TO

02.05.
FC Kontu/JPH valkoinen
FC Kontu/JPH valkoinen

Naiset 7v7 Kolmonen

21:15

Kartano nap 2 TN

Valtti/Venus 2
Valtti/Venus 2

PE

03.05.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P10

17:30

Kartano nap 2 TN

HJK/Töölö val
HJK/Töölö val

PE

03.05.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P11

18:00

Kontula TN 2

MPS/punainen
MPS/punainen

PE

03.05.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P13 Kakkonen 8v8

18:00

Kontula TN 1

EsPa/HooGee YJ
EsPa/HooGee YJ

PE

03.05.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P9

18:40

Kurkimäki TN 1

HerTo/Vihreä
HerTo/Vihreä

PE

03.05.
FC Kontu
FC Kontu

Miehet Kolmonen

19:15

Kontula TN

Nopsa
Nopsa

PE

03.05.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P9

19:50

Kurkimäki TN 1

Valtti/FF
Valtti/FF

LA

04.05.
FC Kontu
FC Kontu

T18 Nelonen

13:00

Kontula TN

Nopsa
Nopsa

LA

04.05.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P15 Kolmonen

14:45

Kontula TN

KäPa/AC
KäPa/AC

LA

04.05.
FC Kontu/Vepa
FC Kontu/Vepa

Miehet Kutonen

16:30

Kontula TN

FC Wartti/WB
FC Wartti/WB

SU

05.05.
FC Kontu/Viikingit YJ
FC Kontu/Viikingit YJ

P17 Kakkonen

12:00

Kontula TN

PPJ/2
PPJ/2

SU

05.05.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P15 Nelonen

13:30

Kontula TN

ToBK
ToBK

SU

05.05.
FC Kontu/B
FC Kontu/B

Naiset Nelonen

15:00

Kontula TN

FC Viikingit/2
FC Viikingit/2

MA

06.05.
FC Kontu/Vihreä
FC Kontu/Vihreä

T11

18:00

Kartano nap 1 TN

Ponnistus/Punainen
Ponnistus/Punainen

MA

06.05.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P10

18:00

Kontula TN 2

PuiU
PuiU

MA

06.05.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P12 Nelonen

18:00

Kontula TN 1

PPJ/Laru valkoinen
PPJ/Laru valkoinen

MA

06.05.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

T9

18:10

Jakomäki nap 2 TN 2

Gnistan/sininen
Gnistan/sininen

MA

06.05.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

T9

19:20

Jakomäki nap 2 TN 2

HPS/vihreä
HPS/vihreä

TI

07.05.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P11

18:00

Kontula TN 1

HPS/valkoinen
HPS/valkoinen

TO

09.05.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P15 Nelonen

18:00

Pallomylly TN

KP-75/TuPS YJ2
KP-75/TuPS YJ2

TO

09.05.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P12 Kakkonen karsinta

18:00

Kartano TN 2

PKKU/2
PKKU/2

TO

09.05.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

T11

18:00

Kartano nap 2 TN

Valtti/FC
Valtti/FC

TO

09.05.
FC Kontu/East Utd YJ2
FC Kontu/East Utd YJ2

T14 Kolmonen

18:00

Myllypuro TN

NJS/2
NJS/2

PE

10.05.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P11

17:30

Kartano nap 1 TN

PPV/Pedot
PPV/Pedot

PE

10.05.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P13 Vitonen 8v8

18:00

Kontula TN 1

Gnistan/sininen
Gnistan/sininen

LA

11.05.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P10

11:00

Kurkimäki TN 1

PPJ/Laru pun
PPJ/Laru pun

LA

11.05.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P15 Kakkonen

13:30

Kurkimäki TN

SibboV
SibboV

SU

12.05.
FC Kontu
FC Kontu

P14 Vitonen

12:00

Kontula TN

PPJ/Valkoinen
PPJ/Valkoinen

SU

12.05.
FC Kontu/East Utd YJ
FC Kontu/East Utd YJ

T18 Kakkonen

14:00

Laajasalo TN

VJS/2
VJS/2

SU

12.05.
FC Kontu/Viikingit YJ
FC Kontu/Viikingit YJ

P17 Kakkonen

16:30

Kontula TN

HJK/West sin
HJK/West sin

MA

13.05.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

T9

17:40

Pirkkola nap TN 1

HJK/Arabia val
HJK/Arabia val

MA

13.05.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

T11

18:00

Kontula TN 1

Ponnistus/musta
Ponnistus/musta

MA

13.05.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

T9

18:50

Pirkkola nap TN 1

Ponnistus
Ponnistus

TI

14.05.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P13 Kolmonen 8v8

19:15

Kartano TN 1

HJK/Kantsu sin
HJK/Kantsu sin

KE

15.05.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P15 Kolmonen

18:00

Pallomylly TN

PK-35/punainen
PK-35/punainen

KE

15.05.
FC Kontu/East Utd YJ
FC Kontu/East Utd YJ

T15 Ykkönen

18:00

Kontula TN

KoiPS/KOPSE YJ
KoiPS/KOPSE YJ

TO

16.05.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

T11

17:30

Jakomäki nap 2 TN

HPS/vihreä
HPS/vihreä

TO

16.05.
FC Kontu/East Utd YJ2
FC Kontu/East Utd YJ2

T14 Kolmonen

18:00

Myllypuro TN

HJK/City val
HJK/City val

PE

17.05.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P13 Kakkonen 8v8

17:30

Kartano TN 1

Gnistan/keltainen
Gnistan/keltainen

PE

17.05.
FC Kontu/2
FC Kontu/2

Naiset Vitonen

18:00

Pallomylly TN

PPV
PPV

PE

17.05.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P11

18:00

Kontula TN 1

FC Viikingit/Ice pun
FC Viikingit/Ice pun

PE

17.05.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P9

18:00

Kurkimäki TN 2

HJK/Töölö val
HJK/Töölö val

PE

17.05.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P9

18:00

Kurkimäki TN 3

MPS/Punainen
MPS/Punainen

PE

17.05.
FC Kontu
FC Kontu

Miehet Kolmonen

19:15

Kontula TN

FC Kuusysi
FC Kuusysi

PE

17.05.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P9

19:15

Kurkimäki TN 2

HJK/Töölö keltaval
HJK/Töölö keltaval

PE

17.05.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P9

19:15

Kurkimäki TN 3

MPS/Vihreä
MPS/Vihreä

LA

18.05.
FC Kontu/East Utd YJ
FC Kontu/East Utd YJ

T14 Kakkonen

13:00

Kontula TN

Valtti/IHU musta
Valtti/IHU musta

LA

18.05.
FC Kontu
FC Kontu

P20 Kakkonen

16:15

Kontula TN

HJK/Sin
HJK/Sin

SU

19.05.
FC Kontu/B
FC Kontu/B

Naiset Nelonen

15:00

Kontula TN

NJS/2
NJS/2

SU

19.05.
FC Kontu/IdänHelmet
FC Kontu/IdänHelmet

Naiset 7v7 Kakkonen

18:15

Kartano nap 2 TN

Kallion Ruusut
Kallion Ruusut

MA

20.05.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P12 Nelonen

18:00

Kontula TN 1

HJK/Munkka val
HJK/Munkka val

MA

20.05.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P10

18:30

Myllypuro nap N

PPJ/Laru musta
PPJ/Laru musta

MA

20.05.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P10

19:45

Myllypuro nap N

HPS/valkoinen
HPS/valkoinen

TI

21.05.
FC Kontu/Viikingit YJ
FC Kontu/Viikingit YJ

P17 Kakkonen

18:00

Pallomylly TN

FC Honka/Barca
FC Honka/Barca

TI

21.05.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P11

18:00

Myllypuro TN 1

PK-35/punainen
PK-35/punainen

TI

21.05.
FC Kontu/JPH valkoinen
FC Kontu/JPH valkoinen

Naiset 7v7 Kolmonen

20:15

Kartano nap 1 TN

HJK/Klubin gimmat val
HJK/Klubin gimmat val

KE

22.05.
FC Kontu/TDJ
FC Kontu/TDJ

Miehet Seiska

18:00

Kontula TN

AS RaPe
AS RaPe

KE

22.05.
FC Kontu
FC Kontu

T18 Nelonen

18:00

Kontula N

IVU/Ponnistus YJ
IVU/Ponnistus YJ

KE

22.05.
FC Kontu/JPH sininen
FC Kontu/JPH sininen

Naiset 7v7 Ykkönen

19:15

Siltamäki nap 1 N

LPS
LPS

KE

22.05.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P15 Kakkonen

19:30

Kontula N

HJK/West sin
HJK/West sin

KE

22.05.
FC Kontu/Vepa
FC Kontu/Vepa

Miehet Kutonen

20:40

Kontula TN

FC Spede
FC Spede

TO

23.05.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P10

17:15

Tapuli nap 1 N

MPS/musta
MPS/musta

TO

23.05.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P12 Kakkonen karsinta

18:00

Kartano TN 1

HJK/Malmi sin
HJK/Malmi sin

TO

23.05.
FC Kontu/Vihreä
FC Kontu/Vihreä

T11

18:00

Kartano nap 2 TN

Valtti/FB
Valtti/FB

TO

23.05.
FC Kontu
FC Kontu

P20 Kakkonen

20:00

Kurkimäki TN

HIFK
HIFK

PE

24.05.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P13 Vitonen 8v8

17:30

Kivikko nap TN

Valtti/AZ
Valtti/AZ

PE

24.05.
FC Kontu/HarMi
FC Kontu/HarMi

7v7 Kolmonen

18:00

Kontula TN 2

Fressi Futis
Fressi Futis

PE

24.05.
FC Kontu/JPH valkoinen
FC Kontu/JPH valkoinen

Naiset 7v7 Kolmonen

18:00

Kontula TN 1

FC Afrodite
FC Afrodite

PE

24.05.
FC Kontu/East Utd YJ2
FC Kontu/East Utd YJ2

T14 Kolmonen

18:00

Kontula N

MPS/Keltainen
MPS/Keltainen

PE

24.05.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P9

18:00

Kurkimäki TN 1

KäPa/Barca Stars
KäPa/Barca Stars

PE

24.05.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P13 Kakkonen 8v8

18:40

Kivikko nap TN

FC Espoo/valkoinen
FC Espoo/valkoinen

PE

24.05.
FC Kontu
FC Kontu

Miehet Kolmonen

19:15

Kontula TN

Valtti
Valtti

PE

24.05.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P9

19:15

Kurkimäki TN 1

KäPa/City
KäPa/City

PE

24.05.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P11

19:30

Myllypuro nap N

HJK/Töölö raita
HJK/Töölö raita

LA

25.05.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P15 Nelonen

14:00

Kontula N

HJK/West raita
HJK/West raita

SU

26.05.
FC Kontu/B
FC Kontu/B

Naiset Nelonen

13:00

Pallomylly TN

EPS/B
EPS/B

SU

26.05.
FC Kontu/2
FC Kontu/2

Naiset Vitonen

14:30

Pallomylly TN

AC StaSi
AC StaSi

MA

27.05.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

T11

17:15

Tapuli nap 2 N

HJK/City sin
HJK/City sin

TI

28.05.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P11

17:15

Tapuli nap 1 N

Gnistan/sininen
Gnistan/sininen

TI

28.05.
FC Kontu/East Utd YJ
FC Kontu/East Utd YJ

T18 Kakkonen

19:30

Laajasalo N

KäPa
KäPa

TI

28.05.
FC Kontu/IdänHelmet
FC Kontu/IdänHelmet

Naiset 7v7 Kakkonen

20:00

Kartano nap 1 TN

Gnistan/Akat sininen
Gnistan/Akat sininen

KE

29.05.
FC Kontu
FC Kontu

P20 Kakkonen

19:20

Kontula N

EPS
EPS

TO

30.05.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

T9

10:30

Pirkkola nap TN 2

Gnistan/sininen
Gnistan/sininen

TO

30.05.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

T9

11:45

Pirkkola nap TN 2

HPS/vihreä
HPS/vihreä

TO

30.05.
FC Kontu
FC Kontu

P14 Vitonen

12:00

Kontula N

TiPS/Vihreä 2
TiPS/Vihreä 2

TO

30.05.
FC Kontu/East Utd YJ
FC Kontu/East Utd YJ

T15 Ykkönen

14:00

Kontula N

MU
MU

PE

31.05.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P11

17:30

Tapuli nap 1 N

HJK/East sin
HJK/East sin

PE

31.05.
FC Kontu/East Utd YJ
FC Kontu/East Utd YJ

T14 Kakkonen

18:00

Ala-Malmi N

HyPS
HyPS

PE

31.05.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P9

18:00

Kurkimäki TN 1

HJK/Töölö kel
HJK/Töölö kel

PE

31.05.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P9

18:40

Kurkimäki TN 1

HJK/Kantsu sin
HJK/Kantsu sin

PE

31.05.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P9

18:40

Kurkimäki TN 4

HIFK/White
HIFK/White

PE

31.05.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P9

19:15

Kurkimäki TN 1

HJK/Töölö raita
HJK/Töölö raita

PE

31.05.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P13 Kolmonen 8v8

19:30

Kartano TN 1

FC Viikingit/punainen
FC Viikingit/punainen

PE

31.05.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P9

19:50

Kurkimäki TN 1

HJK/Munkka sin
HJK/Munkka sin

PE

31.05.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P9

19:50

Kurkimäki TN 4

HIFK/Blue
HIFK/Blue

SU

02.06.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P15 Kolmonen

13:00

Kontula N

PPJ/sininen
PPJ/sininen

SU

02.06.
FC Kontu/Viikingit YJ
FC Kontu/Viikingit YJ

P17 Kakkonen

15:00

Kontula N

JäPS
JäPS

MA

03.06.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

T9

18:00

Jakomäki nap 2 TN 2

HJK/Arabia sin
HJK/Arabia sin

MA

03.06.
FC Kontu/East Utd YJ
FC Kontu/East Utd YJ

T18 Kakkonen

18:00

Kontula TN

FC Espoo/valkoinen
FC Espoo/valkoinen

MA

03.06.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P10

18:30

Myllypuro nap N

HJK/T09 City
HJK/T09 City

TI

04.06.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P13 Kolmonen 8v8

18:00

Kartano TN 1

SibboV/Gul
SibboV/Gul

TI

04.06.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P11

18:00

Kartano nap 2 TN

KäPa/AC White
KäPa/AC White

TI

04.06.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P10

18:00

Pallomylly TN 2

HJK/T09
HJK/T09

TI

04.06.
FC Kontu/Vepa
FC Kontu/Vepa

Miehet Kutonen

18:50

Kontula TN

Valtti/2
Valtti/2

KE

05.06.
FC Kontu
FC Kontu

Miehet Kolmonen

18:00

Kontula TN

JäPS/47
JäPS/47

KE

05.06.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P15 Kolmonen

18:00

Puistola N

FC Honka/Keltainen
FC Honka/Keltainen

KE

05.06.
FC Kontu/B
FC Kontu/B

Naiset Nelonen

19:45

Kontula TN

HPS/3
HPS/3

TO

06.06.
FC Kontu/HarMi
FC Kontu/HarMi

7v7 Kolmonen

18:45

Myllypuro TN 2

FC SOBER
FC SOBER

TO

06.06.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P10

19:30

Myllypuro nap N

KäPa/United 10
KäPa/United 10

PE

07.06.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P13 Vitonen 8v8

17:30

Kartano TN 1

HJK/Kantsu val
HJK/Kantsu val

PE

07.06.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P9

18:40

Kurkimäki TN 1

HPS/valkoinen
HPS/valkoinen

PE

07.06.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P12 Kakkonen karsinta

18:45

Kartano TN 1

I-HK/valk
I-HK/valk

PE

07.06.
FC Kontu/JPH sininen
FC Kontu/JPH sininen

Naiset 7v7 Ykkönen

19:30

Kartano nap 2 TN

Hot Shots
Hot Shots

PE

07.06.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P9

19:50

Kurkimäki TN 1

Gnistan/sinikeltainen
Gnistan/sinikeltainen

LA

08.06.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P15 Kakkonen

14:00

Kurkimäki TN

HyPS
HyPS

SU

09.06.
FC Kontu/TDJ
FC Kontu/TDJ

Miehet Seiska

16:45

Kontula TN

Valtti/3
Valtti/3

MA

10.06.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

T9

17:30

Jakomäki nap 2 TN 2

HPS
HPS

MA

10.06.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

T9

18:45

Jakomäki nap 2 TN 2

Gnistan/keltainen
Gnistan/keltainen

MA

10.06.
FC Kontu/2
FC Kontu/2

Naiset Vitonen

19:30

Siltamäki 1 N

HPS/4
HPS/4

MA

10.06.
FC Kontu
FC Kontu

T18 Nelonen

19:45

Kontula TN

FC Reipas
FC Reipas

TI

11.06.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P11

17:30

Kivikko nap TN

FC Viikingit/pun
FC Viikingit/pun

TI

11.06.
FC Kontu/East Utd YJ2
FC Kontu/East Utd YJ2

T14 Kolmonen

17:45

Ala-Malmi N

HooGee/KF Pandat val
HooGee/KF Pandat val

KE

12.06.
FC Kontu/JPH valkoinen
FC Kontu/JPH valkoinen

Naiset 7v7 Kolmonen

18:00

Pallomylly TN 1

FC Venus
FC Venus

KE

12.06.
FC Kontu/B
FC Kontu/B

Naiset Nelonen

18:00

Kontula TN

Ponnistajat
Ponnistajat

TO

13.06.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

T11

18:00

Kartano nap 1 TN

PK-35/musta
PK-35/musta

TO

13.06.
FC Kontu/Vihreä
FC Kontu/Vihreä

T11

18:40

Tapuli nap 1 N

PPV/Leijonat
PPV/Leijonat

TO

13.06.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P12 Nelonen

19:30

Myllypuro nap N

PPJ/Eira valkoinen
PPJ/Eira valkoinen

PE

14.06.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P9

18:00

Kurkimäki TN 1

HJK/Töölö sin
HJK/Töölö sin

PE

14.06.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P9

18:00

Kurkimäki TN 4

HJK/Malmi val
HJK/Malmi val

PE

14.06.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P11

18:30

Kartano nap 1 TN

HJK/Malmi val
HJK/Malmi val

PE

14.06.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P9

19:15

Kurkimäki TN 1

HJK/Töölö sinival
HJK/Töölö sinival

PE

14.06.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P9

19:15

Kurkimäki TN 4

PK-35/musta
PK-35/musta

PE

14.06.
FC Kontu/East Utd YJ
FC Kontu/East Utd YJ

T14 Kakkonen

19:45

Kontula N

HJK/City sin
HJK/City sin

LA

15.06.
FC Kontu
FC Kontu

P20 Kakkonen

13:00

Kontula N

LPS
LPS

LA

15.06.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P13 Kakkonen 8v8

14:00

Kartano TN 2

BK-46/YJ
BK-46/YJ

SU

16.06.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P15 Kakkonen

12:00

Kontula N

KOPSE
KOPSE

MA

17.06.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

T9

17:30

Jakomäki nap 2 TN 2

PPJ/Sininen
PPJ/Sininen

MA

17.06.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P10

18:00

Kontula TN 2

HJK/Malmi sin
HJK/Malmi sin

MA

17.06.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P10

18:00

Kontula TN 1

PPJ/Eira valkoinen
PPJ/Eira valkoinen

MA

17.06.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

T9

18:10

Jakomäki nap 2 TN 1

FC POHU
FC POHU

MA

17.06.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

T11

18:40

Tapuli nap 1 N

PPJ/sininen
PPJ/sininen

MA

17.06.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

T9

18:45

Jakomäki nap 2 TN 2

HJK/Töölö sin
HJK/Töölö sin

MA

17.06.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P10

19:15

Kontula TN 2

PuiU/valkoinen
PuiU/valkoinen

MA

17.06.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

T9

19:20

Jakomäki nap 2 TN 1

PuiU
PuiU

MA

17.06.
FC Kontu/IdänHelmet
FC Kontu/IdänHelmet

Naiset 7v7 Kakkonen

20:30

Kartano nap 1 TN

FC TimAntti/Safiiri
FC TimAntti/Safiiri

TI

18.06.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P13 Vitonen 8v8

18:00

Kartano TN 2

PuiU/valkoinen
PuiU/valkoinen

TI

18.06.
FC Kontu/TDJ
FC Kontu/TDJ

Miehet Seiska

18:00

Kontula TN

FC Pakila
FC Pakila

TI

18.06.
FC Kontu/Vepa
FC Kontu/Vepa

Miehet Kutonen

20:30

Kontula TN

FC POHU/Atl Koffari
FC POHU/Atl Koffari

KE

19.06.
FC Kontu
FC Kontu

Miehet Kolmonen

19:30

Kontula N

HerTo
HerTo

MA

24.06.
FC Kontu/JPH sininen
FC Kontu/JPH sininen

Naiset 7v7 Ykkönen

18:00

Kartano nap 2 TN

Pulmuset/2
Pulmuset/2

MA

24.06.
FC Kontu/JPH valkoinen
FC Kontu/JPH valkoinen

Naiset 7v7 Kolmonen

19:30

Kartano nap 1 TN

FC POHU/SiMa
FC POHU/SiMa

TO

27.06.
FC Kontu/HarMi
FC Kontu/HarMi

7v7 Kolmonen

18:00

Kartano nap 2 TN

RAIVO
RAIVO

PE

05.07.
FC Kontu
FC Kontu

Miehet Kolmonen

19:15

Kontula N

HyPS
HyPS

LA

10.08.
FC Kontu
FC Kontu

Miehet Kolmonen

15:00

Kontula N

FC Futura
FC Futura

PE

30.08.
FC Kontu
FC Kontu

Miehet Kolmonen

18:30

Kontula N

RiPS
RiPS

LA

14.09.
FC Kontu
FC Kontu

Miehet Kolmonen

14:00

Kontula N

FC Viikingit/2
FC Viikingit/2

PE

27.09.
FC Kontu
FC Kontu

Miehet Kolmonen

19:15

Kontula TN

PKKU
PKKU