...

Kotipelit

TI

23.04.
SUMU/Prospect
SUMU/Prospect

Miehet Kutonen

18:00

Kontula TN

Dynamo
Dynamo

TI

23.04.
PK-35/Legendat
PK-35/Legendat

Miehet Kutonen

19:20

Kontula TN

Käpylä Maanantai
Käpylä Maanantai

TI

23.04.
FC FC
FC FC

Miehet Kutonen

20:40

Kontula TN

KPPK
KPPK

KE

24.04.
Valtti/FB
Valtti/FB

P10

18:00

Kontula TN 2

HIFK/white
HIFK/white

KE

24.04.
HJK/East val
HJK/East val

P10

18:00

Kontula TN 1

PPJ/JätkäHietsu Val
PPJ/JätkäHietsu Val

KE

24.04.
FC Viikingit/valkoinen
FC Viikingit/valkoinen

P10

19:10

Kontula TN 2

PuiU/sininen
PuiU/sininen

KE

24.04.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P10

19:10

Kontula TN 1

HJK/Kantsu val
HJK/Kantsu val

PE

26.04.
FC Kontu/TDJ
FC Kontu/TDJ

Miehet Seiska

18:00

Kontula TN

Tavastia/AC Tuska United
Tavastia/AC Tuska United

PE

26.04.
FC Kontu
FC Kontu

Miehet Kolmonen

19:15

Kontula TN

JoKi
JoKi

LA

27.04.
HJK/Malmi sin
HJK/Malmi sin

P12 Kakkonen karsinta

13:00

Kontula TN 2

MPS/keltainen
MPS/keltainen

LA

27.04.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P12 Kakkonen karsinta

13:00

Kontula TN 1

Valtti/IHU musta
Valtti/IHU musta

SU

28.04.
FC Kontu
FC Kontu

P14 Vitonen

15:00

Kontula TN

AskU
AskU

SU

28.04.
FC Kontu/2
FC Kontu/2

Naiset Vitonen

16:45

Kontula TN

MPS/Akatemia II
MPS/Akatemia II

MA

29.04.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P12 Nelonen

18:00

Kontula TN 2

KäPa/City 08
KäPa/City 08

MA

29.04.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P13 Kolmonen 8v8

18:00

Kontula TN 1

TiPS/Akatemia 2
TiPS/Akatemia 2

MA

29.04.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

T11

19:10

Kontula TN 2

Valtti/AC
Valtti/AC

MA

29.04.
PPS/Voimanaiset
PPS/Voimanaiset

Naiset 7v7 Kolmonen

20:30

Kontula TN 1

FC Puskan Potku
FC Puskan Potku

MA

29.04.
FC Monari 2015
FC Monari 2015

7v7 Kolmonen

21:15

Kontula TN 2

FC Heisenberg
FC Heisenberg

PE

03.05.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P11

18:00

Kontula TN 2

MPS/punainen
MPS/punainen

PE

03.05.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P13 Kakkonen 8v8

18:00

Kontula TN 1

EsPa/HooGee YJ
EsPa/HooGee YJ

PE

03.05.
FC Kontu
FC Kontu

Miehet Kolmonen

19:15

Kontula TN

Nopsa
Nopsa

LA

04.05.
FC Kontu
FC Kontu

T18 Nelonen

13:00

Kontula TN

Nopsa
Nopsa

LA

04.05.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P15 Kolmonen

14:45

Kontula TN

KäPa/AC
KäPa/AC

LA

04.05.
FC Kontu/Vepa
FC Kontu/Vepa

Miehet Kutonen

16:30

Kontula TN

FC Wartti/WB
FC Wartti/WB

SU

05.05.
FC Kontu/Viikingit YJ
FC Kontu/Viikingit YJ

P17 Kakkonen

12:00

Kontula TN

PPJ/2
PPJ/2

SU

05.05.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P15 Nelonen

13:30

Kontula TN

ToBK
ToBK

SU

05.05.
FC Kontu/B
FC Kontu/B

Naiset Nelonen

15:00

Kontula TN

FC Viikingit/2
FC Viikingit/2

MA

06.05.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P10

18:00

Kontula TN 2

PuiU
PuiU

MA

06.05.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P12 Nelonen

18:00

Kontula TN 1

PPJ/Laru valkoinen
PPJ/Laru valkoinen

MA

06.05.
PuiU/sininen
PuiU/sininen

P10

19:15

Kontula TN 2

HJK/T09
HJK/T09

MA

06.05.
FC Viikingit/keltainen
FC Viikingit/keltainen

P10

19:15

Kontula TN 1

PPJ/JätkäHietsu Val
PPJ/JätkäHietsu Val

MA

06.05.
Jokerit FC/2
Jokerit FC/2

Miehet Kutonen

20:40

Kontula TN

Trikiinit
Trikiinit

TI

07.05.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P11

18:00

Kontula TN 1

HPS/valkoinen
HPS/valkoinen

TI

07.05.
Dynamo
Dynamo

Miehet Kutonen

19:20

Kontula TN

FC POHU/Shrimps
FC POHU/Shrimps

TI

07.05.
FC Fortuna/Itä
FC Fortuna/Itä

Miehet Kutonen

20:40

Kontula TN

FC Viikingit/Mordor
FC Viikingit/Mordor

KE

08.05.
HJK/East val
HJK/East val

P15 Kolmonen

18:00

Kontula TN

FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

KE

08.05.
FC Kylmähiki
FC Kylmähiki

7v7 Kolmonen

19:20

Kontula TN 2

Golden Balls
Golden Balls

KE

08.05.
FC Hippo
FC Hippo

7v7 Kolmonen

19:20

Kontula TN 1

Kuulan Toivo 2
Kuulan Toivo 2

PE

10.05.
HJK/T08 Sininen
HJK/T08 Sininen

P11

18:00

Kontula TN 2

KäPa/AC black 1
KäPa/AC black 1

PE

10.05.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P13 Vitonen 8v8

18:00

Kontula TN 1

Gnistan/sininen
Gnistan/sininen

SU

12.05.
FC Kontu
FC Kontu

P14 Vitonen

12:00

Kontula TN

PPJ/Valkoinen
PPJ/Valkoinen

SU

12.05.
FC Kontu/Viikingit YJ
FC Kontu/Viikingit YJ

P17 Kakkonen

16:30

Kontula TN

HJK/West sin
HJK/West sin

MA

13.05.
Valtti/AZ
Valtti/AZ

P10

18:00

Kontula TN 2

HJK/Kantsu val
HJK/Kantsu val

MA

13.05.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

T11

18:00

Kontula TN 1

Ponnistus/musta
Ponnistus/musta

MA

13.05.
Valtti/FC
Valtti/FC

P10

19:10

Kontula TN 2

HJK/Malmi sin
HJK/Malmi sin

MA

13.05.
HerTo/Ilvekset
HerTo/Ilvekset

P10

19:10

Kontula TN 1

PiTa/keltainen
PiTa/keltainen

TI

14.05.
PuiU/punainen
PuiU/punainen

P11

18:00

Kontula TN 2

HJK/Töölö kel
HJK/Töölö kel

TI

14.05.
PK-35/punainen
PK-35/punainen

P11

18:00

Kontula TN 1

Gnistan/sininen
Gnistan/sininen

TI

14.05.
Veijarit
Veijarit

Miehet Kutonen

19:20

Kontula TN

Jokerit FC/2
Jokerit FC/2

TI

14.05.
FC Fortuna/Itä
FC Fortuna/Itä

Miehet Kutonen

20:40

Kontula TN

Ruisku/Juniors
Ruisku/Juniors

KE

15.05.
FC Kontu/East Utd YJ
FC Kontu/East Utd YJ

T15 Ykkönen

18:00

Kontula TN

KoiPS/KOPSE YJ
KoiPS/KOPSE YJ

PE

17.05.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P11

18:00

Kontula TN 1

FC Viikingit/Ice pun
FC Viikingit/Ice pun

PE

17.05.
FC Kontu
FC Kontu

Miehet Kolmonen

19:15

Kontula TN

FC Kuusysi
FC Kuusysi

LA

18.05.
FC Kontu/East Utd YJ
FC Kontu/East Utd YJ

T14 Kakkonen

13:00

Kontula TN

Valtti/IHU musta
Valtti/IHU musta

LA

18.05.
FC Kontu
FC Kontu

P20 Kakkonen

16:15

Kontula TN

HJK/Sin
HJK/Sin

SU

19.05.
FC Kontu/B
FC Kontu/B

Naiset Nelonen

15:00

Kontula TN

NJS/2
NJS/2

SU

19.05.
PK-35/4
PK-35/4

Naiset Nelonen

16:30

Kontula TN

Valtti/2
Valtti/2

MA

20.05.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P12 Nelonen

18:00

Kontula TN 1

HJK/Munkka val
HJK/Munkka val

MA

20.05.
FC KaKe
FC KaKe

Miehet Kutonen

20:40

Kontula TN

FC POHU/Futboleros
FC POHU/Futboleros

KE

22.05.
FC Kontu/TDJ
FC Kontu/TDJ

Miehet Seiska

18:00

Kontula TN

AS RaPe
AS RaPe

KE

22.05.
FC Kontu
FC Kontu

T18 Nelonen

18:00

Kontula N

IVU/Ponnistus YJ
IVU/Ponnistus YJ

KE

22.05.
SUMU/Prospect
SUMU/Prospect

Miehet Kutonen

19:20

Kontula TN

Trikiinit
Trikiinit

KE

22.05.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P15 Kakkonen

19:30

Kontula N

HJK/West sin
HJK/West sin

KE

22.05.
FC Kontu/Vepa
FC Kontu/Vepa

Miehet Kutonen

20:40

Kontula TN

FC Spede
FC Spede

PE

24.05.
FC Kontu/HarMi
FC Kontu/HarMi

7v7 Kolmonen

18:00

Kontula TN 2

Fressi Futis
Fressi Futis

PE

24.05.
FC Kontu/JPH valkoinen
FC Kontu/JPH valkoinen

Naiset 7v7 Kolmonen

18:00

Kontula TN 1

FC Afrodite
FC Afrodite

PE

24.05.
FC Kontu/East Utd YJ2
FC Kontu/East Utd YJ2

T14 Kolmonen

18:00

Kontula N

MPS/Keltainen
MPS/Keltainen

PE

24.05.
FC Kontu
FC Kontu

Miehet Kolmonen

19:15

Kontula TN

Valtti
Valtti

LA

25.05.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P15 Nelonen

14:00

Kontula N

HJK/West raita
HJK/West raita

MA

27.05.
FC Esanssi
FC Esanssi

7v7 Kolmonen

18:00

Kontula TN 2

HSP
HSP

MA

27.05.
Batman and aholes
Batman and aholes

7v7 Kolmonen

18:00

Kontula TN 1

Katsoni
Katsoni

MA

27.05.
Roxbury JK Hki
Roxbury JK Hki

Miehet Kutonen

18:50

Kontula TN

FC KaKe
FC KaKe

TI

28.05.
FC TerhAkat
FC TerhAkat

Naiset 7v7 Kolmonen

18:00

Kontula TN 2

FC Lisukkeet
FC Lisukkeet

TI

28.05.
Valtti/Venus 2
Valtti/Venus 2

Naiset 7v7 Kolmonen

18:00

Kontula TN 1

FC Sökö
FC Sökö

TI

28.05.
FC Venus
FC Venus

Naiset 7v7 Kolmonen

18:45

Kontula TN 2

FC Lahjattomat
FC Lahjattomat

TI

28.05.
FC Väskan varassa
FC Väskan varassa

Naiset 7v7 Kolmonen

18:45

Kontula TN 1

FC Kontu/JPH valkoinen
FC Kontu/JPH valkoinen

TI

28.05.
FC POHU/SiMa
FC POHU/SiMa

Naiset 7v7 Kolmonen

19:30

Kontula TN 2

FC Messi
FC Messi

TI

28.05.
HJK/Klubin gimmat val
HJK/Klubin gimmat val

Naiset 7v7 Kolmonen

19:30

Kontula TN 1

FC Femur
FC Femur

TI

28.05.
RAIVO
RAIVO

7v7 Kolmonen

20:15

Kontula TN 2

Jokerit FC/Harraste
Jokerit FC/Harraste

TI

28.05.
LPS
LPS

Naiset 7v7 Ykkönen

20:15

Kontula TN 1

FC JOKU
FC JOKU

KE

29.05.
Gnistan/keltainen
Gnistan/keltainen

P15 Kolmonen

18:00

Kontula TN

FC Honka/Keltainen
FC Honka/Keltainen

KE

29.05.
HJK/East val
HJK/East val

P15 Kolmonen

18:00

Kontula N

KäPa/AC
KäPa/AC

KE

29.05.
FC Kontu
FC Kontu

P20 Kakkonen

19:20

Kontula N

EPS
EPS

KE

29.05.
FC Viikingit/punainen
FC Viikingit/punainen

P15 Kakkonen

19:30

Kontula TN

FCFJ/Sininen
FCFJ/Sininen

KE

29.05.
JJ Vepo
JJ Vepo

Miehet Seiska

20:50

Kontula TN

AC StaSi/Europort
AC StaSi/Europort

TO

30.05.
FC Kontu
FC Kontu

P14 Vitonen

12:00

Kontula N

TiPS/Vihreä 2
TiPS/Vihreä 2

TO

30.05.
FC Kontu/East Utd YJ
FC Kontu/East Utd YJ

T15 Ykkönen

14:00

Kontula N

MU
MU

PE

31.05.
FC Fortuna/Itä
FC Fortuna/Itä

Miehet Kutonen

18:00

Kontula TN

FC Kontu/Vepa
FC Kontu/Vepa

PE

31.05.
HerTo
HerTo

Miehet Kolmonen

19:15

Kontula N

PKKU
PKKU

SU

02.06.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P15 Kolmonen

13:00

Kontula N

PPJ/sininen
PPJ/sininen

SU

02.06.
AFC EMU/Akatemia
AFC EMU/Akatemia

Miehet Kutonen

15:00

Kontula TN

FC Babylon/2
FC Babylon/2

SU

02.06.
FC Kontu/Viikingit YJ
FC Kontu/Viikingit YJ

P17 Kakkonen

15:00

Kontula N

JäPS
JäPS

MA

03.06.
FC Kontu/East Utd YJ
FC Kontu/East Utd YJ

T18 Kakkonen

18:00

Kontula TN

FC Espoo/valkoinen
FC Espoo/valkoinen

TI

04.06.
HC UivatNakit
HC UivatNakit

7v7 Kolmonen

18:00

Kontula TN 2

FC Pacantre
FC Pacantre

TI

04.06.
MLHF
MLHF

7v7 Kolmonen

18:00

Kontula TN 1

Choco Bonito
Choco Bonito

TI

04.06.
FC Kontu/Vepa
FC Kontu/Vepa

Miehet Kutonen

18:50

Kontula TN

Valtti/2
Valtti/2

KE

05.06.
FC Kontu
FC Kontu

Miehet Kolmonen

18:00

Kontula TN

JäPS/47
JäPS/47

KE

05.06.
FC Kontu/B
FC Kontu/B

Naiset Nelonen

19:45

Kontula TN

HPS/3
HPS/3

SU

09.06.
AC StaSi/Europort
AC StaSi/Europort

Miehet Seiska

15:30

Kontula TN

FC Pakila
FC Pakila

SU

09.06.
FC Kontu/TDJ
FC Kontu/TDJ

Miehet Seiska

16:45

Kontula TN

Valtti/3
Valtti/3

MA

10.06.
FC Kontu
FC Kontu

T18 Nelonen

19:45

Kontula TN

FC Reipas
FC Reipas

KE

12.06.
FC Kontu/B
FC Kontu/B

Naiset Nelonen

18:00

Kontula TN

Ponnistajat
Ponnistajat

KE

12.06.
HerTo
HerTo

Miehet Kolmonen

19:15

Kontula N

Valtti
Valtti

KE

12.06.
AS RaPe
AS RaPe

Miehet Seiska

19:30

Kontula TN

FC Puimur
FC Puimur

PE

14.06.
FC Fortuna/Itä
FC Fortuna/Itä

Miehet Kutonen

18:00

Kontula TN

LPS/2
LPS/2

PE

14.06.
FC Kontu/East Utd YJ
FC Kontu/East Utd YJ

T14 Kakkonen

19:45

Kontula N

HJK/City sin
HJK/City sin

LA

15.06.
FC Kontu
FC Kontu

P20 Kakkonen

13:00

Kontula N

LPS
LPS

SU

16.06.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P15 Kakkonen

12:00

Kontula N

KOPSE
KOPSE

MA

17.06.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P10

18:00

Kontula TN 2

HJK/Malmi sin
HJK/Malmi sin

MA

17.06.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P10

18:00

Kontula TN 1

PPJ/Eira valkoinen
PPJ/Eira valkoinen

MA

17.06.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P10

19:15

Kontula TN 2

PuiU/valkoinen
PuiU/valkoinen

MA

17.06.
Kulps
Kulps

P10

19:15

Kontula TN 1

HJK/Töölö raita
HJK/Töölö raita

TI

18.06.
FC Kontu/TDJ
FC Kontu/TDJ

Miehet Seiska

18:00

Kontula TN

FC Pakila
FC Pakila

TI

18.06.
FC Puimur
FC Puimur

Miehet Seiska

19:15

Kontula TN

HDS/Hki Utd
HDS/Hki Utd

TI

18.06.
FC Kontu/Vepa
FC Kontu/Vepa

Miehet Kutonen

20:30

Kontula TN

FC POHU/Atl Koffari
FC POHU/Atl Koffari

KE

19.06.
FC Kontu
FC Kontu

Miehet Kolmonen

19:30

Kontula N

HerTo
HerTo

MA

24.06.
FC Heisenberg
FC Heisenberg

7v7 Kolmonen

18:00

Kontula TN 2

FC Viivelähtö
FC Viivelähtö

MA

24.06.
FC Viikingit/Mordor
FC Viikingit/Mordor

Miehet Kutonen

19:45

Kontula TN

Valtti/2
Valtti/2

TI

25.06.
JJ Vepo
JJ Vepo

Miehet Seiska

19:45

Kontula TN

Tavastia/AC Tuska United
Tavastia/AC Tuska United

KE

26.06.
AC StaSi
AC StaSi

Miehet Kutonen

18:00

Kontula TN

OT-77
OT-77

KE

26.06.
HerTo
HerTo

Miehet Kolmonen

19:15

Kontula N

RiPS
RiPS

KE

26.06.
PK-35/Legendat
PK-35/Legendat

Miehet Kutonen

19:30

Kontula TN

Jokerit FC/2
Jokerit FC/2

PE

28.06.
FC Wartti/WB
FC Wartti/WB

Miehet Kutonen

18:00

Kontula TN

Ruisku/Juniors
Ruisku/Juniors

PE

05.07.
FC Kontu
FC Kontu

Miehet Kolmonen

19:15

Kontula N

HyPS
HyPS

KE

24.07.
HerTo
HerTo

Miehet Kolmonen

19:15

Kontula N

JäPS/47
JäPS/47

KE

31.07.
AS RaPe
AS RaPe

Miehet Seiska

19:30

Kontula TN

Valtti/3
Valtti/3

LA

10.08.
FC Kontu
FC Kontu

Miehet Kolmonen

15:00

Kontula N

FC Futura
FC Futura

KE

14.08.
HerTo
HerTo

Miehet Kolmonen

19:15

Kontula N

HyPS
HyPS

PE

30.08.
FC Kontu
FC Kontu

Miehet Kolmonen

18:30

Kontula N

RiPS
RiPS

PE

06.09.
HerTo
HerTo

Miehet Kolmonen

18:15

Kontula N

JoKi
JoKi

LA

14.09.
FC Kontu
FC Kontu

Miehet Kolmonen

14:00

Kontula N

FC Viikingit/2
FC Viikingit/2

PE

27.09.
FC Kontu
FC Kontu

Miehet Kolmonen

19:15

Kontula TN

PKKU
PKKU