...

Kotipelit

PE

26.04.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P9

18:00

Kurkimäki TN 1

PPJ/Eira Oranssi
PPJ/Eira Oranssi

PE

26.04.
Valtti/FC
Valtti/FC

P9

18:00

Kurkimäki TN 2

PPJ/Laru Valkoiset
PPJ/Laru Valkoiset

PE

26.04.
Valtti/AZ
Valtti/AZ

P9

18:00

Kurkimäki TN 3

HJK/East kel
HJK/East kel

PE

26.04.
Valtti/FB
Valtti/FB

P9

18:00

Kurkimäki TN 4

HJK/East val
HJK/East val

PE

26.04.
FC Viikingit/Valkoinen
FC Viikingit/Valkoinen

P9

18:40

Kurkimäki TN 1

PPJ/Laru Sininen
PPJ/Laru Sininen

PE

26.04.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P9

18:40

Kurkimäki TN 2

Ponnistus/punainen
Ponnistus/punainen

PE

26.04.
PK-35/punainen
PK-35/punainen

P9

18:40

Kurkimäki TN 3

HIFK/red
HIFK/red

PE

26.04.
Valtti/AC
Valtti/AC

P9

18:40

Kurkimäki TN 4

HJK/Kantsu val
HJK/Kantsu val

PE

26.04.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P9

19:15

Kurkimäki TN 1

PPJ/Laru Valkoiset
PPJ/Laru Valkoiset

PE

26.04.
Valtti/FC
Valtti/FC

P9

19:15

Kurkimäki TN 2

PPJ/Eira Oranssi
PPJ/Eira Oranssi

PE

26.04.
Valtti/AZ
Valtti/AZ

P9

19:15

Kurkimäki TN 3

HJK/East val
HJK/East val

PE

26.04.
Valtti/FB
Valtti/FB

P9

19:15

Kurkimäki TN 4

HJK/East kel
HJK/East kel

PE

26.04.
FC Viikingit/Valkoinen
FC Viikingit/Valkoinen

P9

19:50

Kurkimäki TN 1

Ponnistus/punainen
Ponnistus/punainen

PE

26.04.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P9

19:50

Kurkimäki TN 2

PPJ/Laru Sininen
PPJ/Laru Sininen

PE

26.04.
PK-35/punainen
PK-35/punainen

P9

19:50

Kurkimäki TN 3

HJK/Kantsu val
HJK/Kantsu val

PE

26.04.
Valtti/AC
Valtti/AC

P9

19:50

Kurkimäki TN 4

HIFK/red
HIFK/red

LA

27.04.
FC Kontu/East Utd YJ
FC Kontu/East Utd YJ

T18 Kakkonen

14:00

Kurkimäki TN

FC WILD
FC WILD

LA

27.04.
FC Kontu/East Utd YJ
FC Kontu/East Utd YJ

T15 Ykkönen

16:00

Kurkimäki TN

PU-62
PU-62

PE

03.05.
FC Viikingit/Sininen
FC Viikingit/Sininen

P9

18:00

Kurkimäki TN 1

SAPA/vihreä
SAPA/vihreä

PE

03.05.
HerTo/Musta
HerTo/Musta

P9

18:00

Kurkimäki TN 2

Gnistan/valkoinen
Gnistan/valkoinen

PE

03.05.
Valtti/AZ
Valtti/AZ

P9

18:00

Kurkimäki TN 3

PK-35/musta
PK-35/musta

PE

03.05.
Valtti/FB
Valtti/FB

P9

18:00

Kurkimäki TN 4

HJK/Malmi val
HJK/Malmi val

PE

03.05.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P9

18:40

Kurkimäki TN 1

HerTo/Vihreä
HerTo/Vihreä

PE

03.05.
FC Viikingit/keltainen
FC Viikingit/keltainen

P9

18:40

Kurkimäki TN 2

Valtti/FF
Valtti/FF

PE

03.05.
MPS/Valkoinen
MPS/Valkoinen

P9

18:40

Kurkimäki TN 3

PPJ/Laru Sininen
PPJ/Laru Sininen

PE

03.05.
PuiU/Inter
PuiU/Inter

P9

18:40

Kurkimäki TN 4

Ponnistus/punainen
Ponnistus/punainen

PE

03.05.
FC Viikingit/Sininen
FC Viikingit/Sininen

P9

19:15

Kurkimäki TN 1

Gnistan/valkoinen
Gnistan/valkoinen

PE

03.05.
HerTo/Musta
HerTo/Musta

P9

19:15

Kurkimäki TN 2

SAPA/vihreä
SAPA/vihreä

PE

03.05.
Valtti/AZ
Valtti/AZ

P9

19:15

Kurkimäki TN 3

HJK/Malmi val
HJK/Malmi val

PE

03.05.
Valtti/FB
Valtti/FB

P9

19:15

Kurkimäki TN 4

PK-35/musta
PK-35/musta

PE

03.05.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P9

19:50

Kurkimäki TN 1

Valtti/FF
Valtti/FF

PE

03.05.
FC Viikingit/keltainen
FC Viikingit/keltainen

P9

19:50

Kurkimäki TN 2

HerTo/Vihreä
HerTo/Vihreä

PE

03.05.
MPS/Valkoinen
MPS/Valkoinen

P9

19:50

Kurkimäki TN 3

Ponnistus/punainen
Ponnistus/punainen

PE

03.05.
PuiU/Inter
PuiU/Inter

P9

19:50

Kurkimäki TN 4

PPJ/Laru Sininen
PPJ/Laru Sininen

PE

10.05.
HJK/Arabia sin
HJK/Arabia sin

P9

18:00

Kurkimäki TN 1

KäPa/Barca Stars
KäPa/Barca Stars

PE

10.05.
HJK/East sin
HJK/East sin

P9

18:00

Kurkimäki TN 2

KäPa/City
KäPa/City

PE

10.05.
MPS/Valkoinen
MPS/Valkoinen

P9

18:00

Kurkimäki TN 3

FC Viikingit/Valkoinen
FC Viikingit/Valkoinen

PE

10.05.
PuiU/Inter
PuiU/Inter

P9

18:00

Kurkimäki TN 4

FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

PE

10.05.
HJK/East kel
HJK/East kel

P9

18:40

Kurkimäki TN 1

PK-35/musta
PK-35/musta

PE

10.05.
HJK/East val
HJK/East val

P9

18:40

Kurkimäki TN 2

HJK/Malmi val
HJK/Malmi val

PE

10.05.
HerTo/Vihreä
HerTo/Vihreä

P9

18:40

Kurkimäki TN 3

MPS/Punainen
MPS/Punainen

PE

10.05.
Valtti/FF
Valtti/FF

P9

18:40

Kurkimäki TN 4

MPS/Vihreä
MPS/Vihreä

PE

10.05.
HJK/Arabia sin
HJK/Arabia sin

P9

19:15

Kurkimäki TN 1

KäPa/City
KäPa/City

PE

10.05.
HJK/East sin
HJK/East sin

P9

19:15

Kurkimäki TN 2

KäPa/Barca Stars
KäPa/Barca Stars

PE

10.05.
MPS/Valkoinen
MPS/Valkoinen

P9

19:15

Kurkimäki TN 3

FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

PE

10.05.
PuiU/Inter
PuiU/Inter

P9

19:15

Kurkimäki TN 4

FC Viikingit/Valkoinen
FC Viikingit/Valkoinen

PE

10.05.
HJK/East kel
HJK/East kel

P9

19:50

Kurkimäki TN 1

HJK/Malmi val
HJK/Malmi val

PE

10.05.
HJK/East val
HJK/East val

P9

19:50

Kurkimäki TN 2

PK-35/musta
PK-35/musta

PE

10.05.
HerTo/Vihreä
HerTo/Vihreä

P9

19:50

Kurkimäki TN 3

MPS/Vihreä
MPS/Vihreä

PE

10.05.
Valtti/FF
Valtti/FF

P9

19:50

Kurkimäki TN 4

MPS/Punainen
MPS/Punainen

LA

11.05.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P10

11:00

Kurkimäki TN 1

PPJ/Laru pun
PPJ/Laru pun

LA

11.05.
PuiU/valkoinen
PuiU/valkoinen

P10

12:15

Kurkimäki TN 1

Gnistan/valkoinen 1
Gnistan/valkoinen 1

LA

11.05.
MPS/valkoinen
MPS/valkoinen

P10

12:15

Kurkimäki TN 2

HJK/Töölö raita
HJK/Töölö raita

LA

11.05.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P15 Kakkonen

13:30

Kurkimäki TN

SibboV
SibboV

PE

17.05.
FC Viikingit/Valkoinen
FC Viikingit/Valkoinen

P9

18:00

Kurkimäki TN 1

HJK/Töölö keltaval
HJK/Töölö keltaval

PE

17.05.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P9

18:00

Kurkimäki TN 2

HJK/Töölö val
HJK/Töölö val

PE

17.05.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P9

18:00

Kurkimäki TN 3

MPS/Punainen
MPS/Punainen

PE

17.05.
FC Viikingit/keltainen
FC Viikingit/keltainen

P9

18:00

Kurkimäki TN 4

MPS/Vihreä
MPS/Vihreä

PE

17.05.
FC Viikingit/Sininen
FC Viikingit/Sininen

P9

18:40

Kurkimäki TN 1

HJK/Laru kel
HJK/Laru kel

PE

17.05.
HerTo/Musta
HerTo/Musta

P9

18:40

Kurkimäki TN 2

HJK/Munkka kel
HJK/Munkka kel

PE

17.05.
PK-35/punainen
PK-35/punainen

P9

18:40

Kurkimäki TN 3

HJK/Munkka sinival
HJK/Munkka sinival

PE

17.05.
Valtti/AC
Valtti/AC

P9

18:40

Kurkimäki TN 4

HJK/Munkka val
HJK/Munkka val

PE

17.05.
FC Viikingit/Valkoinen
FC Viikingit/Valkoinen

P9

19:15

Kurkimäki TN 1

HJK/Töölö val
HJK/Töölö val

PE

17.05.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P9

19:15

Kurkimäki TN 2

HJK/Töölö keltaval
HJK/Töölö keltaval

PE

17.05.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P9

19:15

Kurkimäki TN 3

MPS/Vihreä
MPS/Vihreä

PE

17.05.
FC Viikingit/keltainen
FC Viikingit/keltainen

P9

19:15

Kurkimäki TN 4

MPS/Punainen
MPS/Punainen

PE

17.05.
FC Viikingit/Sininen
FC Viikingit/Sininen

P9

19:50

Kurkimäki TN 1

HJK/Munkka kel
HJK/Munkka kel

PE

17.05.
HerTo/Musta
HerTo/Musta

P9

19:50

Kurkimäki TN 2

HJK/Laru kel
HJK/Laru kel

PE

17.05.
PK-35/punainen
PK-35/punainen

P9

19:50

Kurkimäki TN 3

HJK/Munkka val
HJK/Munkka val

PE

17.05.
Valtti/AC
Valtti/AC

P9

19:50

Kurkimäki TN 4

HJK/Munkka sinival
HJK/Munkka sinival

TO

23.05.
FC Kontu
FC Kontu

P20 Kakkonen

20:00

Kurkimäki TN

HIFK
HIFK

PE

24.05.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P9

18:00

Kurkimäki TN 1

KäPa/Barca Stars
KäPa/Barca Stars

PE

24.05.
Valtti/FC
Valtti/FC

P9

18:00

Kurkimäki TN 2

KäPa/City
KäPa/City

PE

24.05.
HerTo/Vihreä
HerTo/Vihreä

P9

18:00

Kurkimäki TN 3

HPS/valkoinen II
HPS/valkoinen II

PE

24.05.
Valtti/FF
Valtti/FF

P9

18:00

Kurkimäki TN 4

HJK/Malmi kel
HJK/Malmi kel

PE

24.05.
Valtti/AZ
Valtti/AZ

P9

18:40

Kurkimäki TN 1

MPS/Valkoinen
MPS/Valkoinen

PE

24.05.
Valtti/FB
Valtti/FB

P9

18:40

Kurkimäki TN 2

PuiU/Inter
PuiU/Inter

PE

24.05.
HJK/Arabia sin
HJK/Arabia sin

P9

18:40

Kurkimäki TN 3

MPS/Keltainen
MPS/Keltainen

PE

24.05.
HJK/East sin
HJK/East sin

P9

18:40

Kurkimäki TN 4

PuiU
PuiU

PE

24.05.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P9

19:15

Kurkimäki TN 1

KäPa/City
KäPa/City

PE

24.05.
Valtti/FC
Valtti/FC

P9

19:15

Kurkimäki TN 2

KäPa/Barca Stars
KäPa/Barca Stars

PE

24.05.
HerTo/Vihreä
HerTo/Vihreä

P9

19:15

Kurkimäki TN 3

HJK/Malmi kel
HJK/Malmi kel

PE

24.05.
Valtti/FF
Valtti/FF

P9

19:15

Kurkimäki TN 4

HPS/valkoinen II
HPS/valkoinen II

PE

24.05.
Valtti/AZ
Valtti/AZ

P9

19:50

Kurkimäki TN 1

PuiU/Inter
PuiU/Inter

PE

24.05.
Valtti/FB
Valtti/FB

P9

19:50

Kurkimäki TN 2

MPS/Valkoinen
MPS/Valkoinen

PE

24.05.
HJK/Arabia sin
HJK/Arabia sin

P9

19:50

Kurkimäki TN 3

PuiU
PuiU

PE

24.05.
HJK/East sin
HJK/East sin

P9

19:50

Kurkimäki TN 4

MPS/Keltainen
MPS/Keltainen

PE

31.05.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P9

18:00

Kurkimäki TN 1

HJK/Töölö kel
HJK/Töölö kel

PE

31.05.
FC Viikingit/keltainen
FC Viikingit/keltainen

P9

18:00

Kurkimäki TN 2

HJK/Töölö raita
HJK/Töölö raita

PE

31.05.
PK-35/punainen
PK-35/punainen

P9

18:00

Kurkimäki TN 3

MPS/Musta
MPS/Musta

PE

31.05.
Valtti/AC
Valtti/AC

P9

18:00

Kurkimäki TN 4

PuiU/AC
PuiU/AC

PE

31.05.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P9

18:40

Kurkimäki TN 1

HJK/Kantsu sin
HJK/Kantsu sin

PE

31.05.
Valtti/FC
Valtti/FC

P9

18:40

Kurkimäki TN 2

HJK/Munkka sin
HJK/Munkka sin

PE

31.05.
FC Viikingit/Valkoinen
FC Viikingit/Valkoinen

P9

18:40

Kurkimäki TN 3

HIFK/Blue
HIFK/Blue

PE

31.05.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P9

18:40

Kurkimäki TN 4

HIFK/White
HIFK/White

PE

31.05.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P9

19:15

Kurkimäki TN 1

HJK/Töölö raita
HJK/Töölö raita

PE

31.05.
FC Viikingit/keltainen
FC Viikingit/keltainen

P9

19:15

Kurkimäki TN 2

HJK/Töölö kel
HJK/Töölö kel

PE

31.05.
PK-35/punainen
PK-35/punainen

P9

19:15

Kurkimäki TN 3

PuiU/AC
PuiU/AC

PE

31.05.
Valtti/AC
Valtti/AC

P9

19:15

Kurkimäki TN 4

MPS/Musta
MPS/Musta

PE

31.05.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P9

19:50

Kurkimäki TN 1

HJK/Munkka sin
HJK/Munkka sin

PE

31.05.
Valtti/FC
Valtti/FC

P9

19:50

Kurkimäki TN 2

HJK/Kantsu sin
HJK/Kantsu sin

PE

31.05.
FC Viikingit/Valkoinen
FC Viikingit/Valkoinen

P9

19:50

Kurkimäki TN 3

HIFK/White
HIFK/White

PE

31.05.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P9

19:50

Kurkimäki TN 4

HIFK/Blue
HIFK/Blue

PE

07.06.
HerTo/Vihreä
HerTo/Vihreä

P9

18:00

Kurkimäki TN 1

PPV/Punainen
PPV/Punainen

PE

07.06.
Valtti/FF
Valtti/FF

P9

18:00

Kurkimäki TN 2

HIFK/Yellow
HIFK/Yellow

PE

07.06.
Valtti/AZ
Valtti/AZ

P9

18:00

Kurkimäki TN 3

FC Viikingit/Valkoinen
FC Viikingit/Valkoinen

PE

07.06.
Valtti/FB
Valtti/FB

P9

18:00

Kurkimäki TN 4

FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

PE

07.06.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P9

18:40

Kurkimäki TN 1

HPS/valkoinen
HPS/valkoinen

PE

07.06.
FC Viikingit/keltainen
FC Viikingit/keltainen

P9

18:40

Kurkimäki TN 2

Gnistan/sinikeltainen
Gnistan/sinikeltainen

PE

07.06.
FC Viikingit/Sininen
FC Viikingit/Sininen

P9

18:40

Kurkimäki TN 3

MPS/Sininen
MPS/Sininen

PE

07.06.
HerTo/Musta
HerTo/Musta

P9

18:40

Kurkimäki TN 4

HJK/East raita
HJK/East raita

PE

07.06.
HerTo/Vihreä
HerTo/Vihreä

P9

19:15

Kurkimäki TN 1

HIFK/Yellow
HIFK/Yellow

PE

07.06.
Valtti/FF
Valtti/FF

P9

19:15

Kurkimäki TN 2

PPV/Punainen
PPV/Punainen

PE

07.06.
Valtti/AZ
Valtti/AZ

P9

19:15

Kurkimäki TN 3

FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

PE

07.06.
Valtti/FB
Valtti/FB

P9

19:15

Kurkimäki TN 4

FC Viikingit/Valkoinen
FC Viikingit/Valkoinen

PE

07.06.
FC Kontu/vihreä
FC Kontu/vihreä

P9

19:50

Kurkimäki TN 1

Gnistan/sinikeltainen
Gnistan/sinikeltainen

PE

07.06.
FC Viikingit/keltainen
FC Viikingit/keltainen

P9

19:50

Kurkimäki TN 2

HPS/valkoinen
HPS/valkoinen

PE

07.06.
FC Viikingit/Sininen
FC Viikingit/Sininen

P9

19:50

Kurkimäki TN 3

HJK/East raita
HJK/East raita

PE

07.06.
HerTo/Musta
HerTo/Musta

P9

19:50

Kurkimäki TN 4

MPS/Sininen
MPS/Sininen

LA

08.06.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P15 Kakkonen

14:00

Kurkimäki TN

HyPS
HyPS

PE

14.06.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P9

18:00

Kurkimäki TN 1

HJK/Töölö sin
HJK/Töölö sin

PE

14.06.
Valtti/FC
Valtti/FC

P9

18:00

Kurkimäki TN 2

HJK/Töölö sinival
HJK/Töölö sinival

PE

14.06.
FC Viikingit/Valkoinen
FC Viikingit/Valkoinen

P9

18:00

Kurkimäki TN 3

PK-35/musta
PK-35/musta

PE

14.06.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P9

18:00

Kurkimäki TN 4

HJK/Malmi val
HJK/Malmi val

PE

14.06.
PK-35/punainen
PK-35/punainen

P9

18:40

Kurkimäki TN 1

HJK/Arabia val
HJK/Arabia val

PE

14.06.
Valtti/AC
Valtti/AC

P9

18:40

Kurkimäki TN 2

HJK/Malmi sin
HJK/Malmi sin

PE

14.06.
HJK/Arabia kel
HJK/Arabia kel

P9

18:40

Kurkimäki TN 3

Valtti/AZ
Valtti/AZ

PE

14.06.
HJK/Kantsu kel
HJK/Kantsu kel

P9

18:40

Kurkimäki TN 4

Valtti/FB
Valtti/FB

PE

14.06.
FC Kontu/sininen
FC Kontu/sininen

P9

19:15

Kurkimäki TN 1

HJK/Töölö sinival
HJK/Töölö sinival

PE

14.06.
Valtti/FC
Valtti/FC

P9

19:15

Kurkimäki TN 2

HJK/Töölö sin
HJK/Töölö sin

PE

14.06.
FC Viikingit/Valkoinen
FC Viikingit/Valkoinen

P9

19:15

Kurkimäki TN 3

HJK/Malmi val
HJK/Malmi val

PE

14.06.
FC Kontu/valkoinen
FC Kontu/valkoinen

P9

19:15

Kurkimäki TN 4

PK-35/musta
PK-35/musta

PE

14.06.
PK-35/punainen
PK-35/punainen

P9

19:50

Kurkimäki TN 1

HJK/Malmi sin
HJK/Malmi sin

PE

14.06.
Valtti/AC
Valtti/AC

P9

19:50

Kurkimäki TN 2

HJK/Arabia val
HJK/Arabia val

PE

14.06.
HJK/Arabia kel
HJK/Arabia kel

P9

19:50

Kurkimäki TN 3

Valtti/FB
Valtti/FB

PE

14.06.
HJK/Kantsu kel
HJK/Kantsu kel

P9

19:50

Kurkimäki TN 4

Valtti/AZ
Valtti/AZ